Parduotuvė "ECOPAR"
„ECOpar“ kiekvieną klientą 24 val. per parą kviečia užsukti į skaidrią parduotuvę, kurioje visais metų laikais žaidžia teigiamos emocijos.   
 Už stiklinių sienų dieną naktį besikeičiantis vaizdas sukuria neįprastą pojūtį:- iš vienos pusės atsiveria dinamiški vaizdai į nuolat  skubančią Ukmergės gatvę,- iš kitos pusės – į ramų Žvėryną.
 Priešais Jus stovintis besišypsantis degalinės darbuotojas netruks pasiūlyti kavos, karštą ką tik paruoštą ir jau klientų pamėgta šviežią „ECOpar“ dešrainį ar butelį rinktinio vyno.  
 „ECOil“ vertybė – kiekvieną keleivį priimti taip, kad jis jaustųsi gerai, lyg svečiuose pas senus gerus draugus.Už nugaros palikę automobilį jausitės ramūs. Jūs juo tikrai pasirūpinote – įpylėte kokybiškų  degalų, langų plovimo skysčio, sureguliavote slėgį padangose – visą tai padarėte nesitraukdami iš vietos ir taip sutaupėte savo brangų laiką!
 

„ECOpar“ parduotuvėje – visada šviežias karštas maistas, užkandžiai, karšti ir šalti gėrimai, tabako gaminiai, šviežia spauda, prekės automobiliui, būtiniausios higienos reikmenys, ėdalas augintiniams ir daug kitų prekių Jums ir Jūsų automobiliui!  

 
   
Akcijos