top of page

DEGALINĖ

ecoil logo.png
ECOpar.png

Kiekvieną klientą kviečia užsukti į skaidrią parduotuvę, kurioje visais metų laikais žaidžia teigiamos emocijos. Už stiklinių sienų dieną naktį besikeičiantis vaizdas sukuria neįprastą pojūtį:- iš vienos pusės atsiveria dinamiški vaizdai į nuolat skubančią Ukmergės gatvę,- iš kitos pusės – į verslo centrus.

unnamed%20(1)_edited.jpg

ECOpar parduotuvėje – visada šviežias karštas maistas, užkandžiai, karšti ir šalti gėrimai, prekės automobiliui, būtiniausios higienos reikmenys, ėdalas augintiniams ir daug kitų prekių Jums ir Jūsų automobiliui!

Mūsų vertybė – kiekvieną keleivį priimti taip, kad jis jaustųsi gerai, lyg svečiuose pas senus gerus draugus. Už nugaros palikę automobilį jausitės ramūs. Jūs juo tikrai pasirūpinote – įpylėte kokybiškų  degalų, langų plovimo skysčio, sureguliavote slėgį padangose – visą tai padarėte nesitraukdami iš vietos ir taip sutaupėte savo brangų laiką!

629949-565759-1287x836.jpg

Kuro rūšys

Benzinas 95

Dyzelinas

Suskystintos dujos SND

Kiti produktai

Langų skysčio kolonėlė

classic.png

ECOcard nuolaidų kortelė

Kortelę galite įsigyti mūsų degalinėje. Nuolaida galioja tik parduotuvės asortimentui.

ECOCARD korteles credit 2023.png

ECOcard mokėjimo kortelė

ECOcard credit kortelė skirta įmonėms.

Norint gauti pasiūlymą parašykite į info@eco-card.lt paštą

ECOIL degalinės kontaktai

Tel.: +370 5 279 00 69

Ukmergės g. 130, LT-08106 Vilnius

Kokybė

Ecoil degalinei labai svarbu, kad klientai visada liktų patenkinti. Todėl siūlome ne tik gerą produkciją ir atidų aptarnavimą, bet ir laukiame Klientų pasiūlymų bei pageidavimų

KOKYBĖS TELEFONAS: +370 5 210 25 06

KOKYBĖS EL. PAŠTAS: kokybe@ecoil.lt

bottom of page