top of page

DEGALINĖ

ecoil logo.png
ECOpar.png

Kiekvieną klientą kviečia užsukti į skaidrią parduotuvę, kurioje visais metų laikais žaidžia teigiamos emocijos. Už stiklinių sienų dieną naktį besikeičiantis vaizdas sukuria neįprastą pojūtį:- iš vienos pusės atsiveria dinamiški vaizdai į nuolat skubančią Ukmergės gatvę,- iš kitos pusės – į verslo centrus.

unnamed%20(1)_edited.jpg

ECOpar parduotuvėje – visada šviežias karštas maistas, užkandžiai, karšti ir šalti gėrimai, prekės automobiliui, būtiniausios higienos reikmenys, ėdalas augintiniams ir daug kitų prekių Jums ir Jūsų automobiliui!

Mūsų vertybė – kiekvieną keleivį priimti taip, kad jis jaustųsi gerai, lyg svečiuose pas senus gerus draugus. Už nugaros palikę automobilį jausitės ramūs. Jūs juo tikrai pasirūpinote – įpylėte kokybiškų  degalų, langų plovimo skysčio, sureguliavote slėgį padangose – visą tai padarėte nesitraukdami iš vietos ir taip sutaupėte savo brangų laiką!

629949-565759-1287x836.jpg

Kuro rūšys

Benzinas 95

Dyzelinas

Suskystintos dujos SND

Kiti produktai

Langų skysčio kolonėlė

ecocard_kortele_credit.jpg

ECOcard nuolaidų kortelė

Kortelę galite įsigyti mūsų degalinėje. Nuolaida galioja tik parduotuvės asortimentui.

ECOcard mokėjimo kortelė

ECOcard credit kortelė skirta įmonėms.

Norint gauti pasiūlymą parašykite į info@eco-card.lt paštą

ECOIL degalinės kontaktai

Tel.: +370 5 279 00 69

Ukmergės g. 130, LT-08106 Vilnius

Kokybė

Ecoil degalinei labai svarbu, kad klientai visada liktų patenkinti. Todėl siūlome ne tik gerą produkciją ir atidų aptarnavimą, bet ir laukiame Klientų pasiūlymų bei pageidavimų

KOKYBĖS TELEFONAS: +370 5 210 25 06

KOKYBĖS EL. PAŠTAS: kokybe@ecoil.lt

bottom of page