top of page
chelsea-60pLCBz5viY-unsplash_edited_edit

MŪSŲ TVARUMO SIEKIAI

TVARUMO SIEKIAI

Kurdami savo tvarumo viziją mes vadovaujamės Darnaus vystymosi tikslų (DVT) rekomendacijų rinkiniu ir prisidedame prie darnios Lietuvos kūrimo ateities.

Mūsų, kaip naftos produktų pardavėjo ir tiekėjo, indėlis į DVT tikslų siekimą:

7.jpg
11.jpg
13.jpg
  • Kadangi parduodame dyzelinį kurą ar benziną su biodegalų priedais, taip ne tik mes, bet ir mūsų Klientai prisideda prie iškastinio kuro išmetamo CO2 kiekio mažinimo.

  • Mūsų indėlis į atsinaujinančios energijos dalies padidinimą pasaulinės energijos rūšių derinyje: mes prisidedame prie Valstybės siekių, susijusių su Šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų santykį su energijos suvartojimu.

  • Kadangi mes prisidedame prie išmetamo CO2 kiekio mažinimo, mes taip pat mažiname vienam gyventojui tenkantį neigiamą poveikį aplinkai, prisidedame prie oro kokybės gerinimo ir taršos poveikio švelninimo.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

UAB ECOIL palaiko ir skatina vaikų ir suaugusiųjų sveiką gyvenseną, aktyvų laisvalaikį ir sportą.

Prioritetą teikiame ilgalaikėms, didelį poveikį turinčioms iniciatyvoms, kurios atitinka mūsų pasirinktus Darnaus vystymosi tikslus, vertybes ir rėmimo gaires.

Mes esame pagrindiniu FK Riteriai ir Talentų futbolo akademija rėmėju, kadangi jų viziją, vertybės, filosofija  ir tikslai yra mums artimi.

TFA logo.png

Vizija- Talentų futbolo akademija – žvaigždžių kalvė.

​Misija- Kartu su „AC Milan“, „R.S.C. Anderlecht“, „Brondby“ ir „Riteriai“ klubų integruota treniruočių sistema, bei kvalifikuotų trenerių pagalba išugdyti ryškias Lietuvos futbolo asmenybes, kurių laimėjimai garsintų Lietuvos vardą futbolo arenose po visą Europą.

​Vertybės – požiūris, aistra, komandinis darbas, inovatyvumas.

​Filosofija– akademijos filosofija yra grindžiama požiūriu į “visą žmogų”, pripažįstant, kad gerinant žaidėjo fizinį ir techninį vystymąsi, turi augti ir žaidėjo branda, t.y. vystytis jo emocinė ir psichologinė gerovė.

FKR-6.png

Vizija– tarptautinis klubas, ugdantis skirtingo amžiaus ir meistriškumo komandas, kurios vystomos piramidės principu.

Misija– tapti lyderiaujančia komanda Lietuvoje ir žaisti Europos klubinių turnyrų finaliniuose etapuose.

Tikslai – populiarinti futbolą, kaip vieną iš pagrindinių sveikos gyvensenos dedamųjų. Skatinti vaikus, jaunimą ir bendruomenę aktyviai leisti savo laisvalaikį, žaisti futbolą.

ETIKA

UAB ECOIL vadovaujasi verslo etikos kodeksu nuo pat įkūrimo dienos, kuris padeda mums siekti nusibrėžtų tikslų. Mes esame už pagarbą, įstatymų ir taisyklių laikymąsi, atvirą ir sąžiningą komunikaciją, lojalumą, sąžiningą konkurenciją, sveikatą ir saugumą.

Visi mūsų darbuotojai pirmiausia klausia savęs:

  • Ar tai, ką darau, atitinka UAB „ECOIL“ pagrindinius principus, elgesio kodeksą ir įmonės politiką?

  • Ar visa tai, ką aš darau, sukuria pridėtinę vertę klientui?

  • Ar mano elgesys, kliento, kolegos ir mano vadovo nuomone, yra tinkamas?

  • Ar mano veiksmai būtų pateisinami, jeigu juos nagrinėtų žiniasklaida, ar UAB ECOIL įvaizdžiui nebūtų padaryta žala?

STARTUOLIAI

Mes esame atviri inovacijoms, naujumui, veržlumui, technologiniam pranašumui ir startuoliams, kurie galėtų padidinti UAB ECOIL veiklos, paslaugų, procesų efektyvumą, pagerinti mūsų Klientų patogumą bei palengvinti darbuotojų darbą.

Laukiame Jūsų pasiūlymų– ANKETA

Pristatykite Jūsų idėja ir jei ji atitinka mūsų verslo politiką – susisieksime su Jumis.

bottom of page